Bonus

Yeni ama bir o kadar da kazançlı! Youwin firmasının kullanıcılarına sağlamış olduğu birden fazla bonus ve promosyon seçeneği mevcut dostlar. Üstelik oldukça iyi rakamlarda ve iyi değerlerde oldukları da ortada.

Sizler için Youwin bonus ve promosyon seçeneklerinin bir kısmını, daha doğrusu en çok değer biçilenleri bir başlık altında bir arada toplamak istedim. Kullanıcıların yararlanmak için can attıkları ve her zaman için de almak istedikleri Youwin bonusları hemen aşağıda yer almakta;

 

Youwin Elektronik Kart Bonusları

Youwin BonusSiteye Jeton, ecoVouche, CASHlib, Astropay, Otopay, Paykasa, PayKwik  gibi ödeme yöntemlerini kullandığınız zaman hesabınıza anında %15 bonus yatmaktadır.  Yukarıda saymış olduğumuz yöntemleri kullanarak hızlı ve güvenilir bir şekilde para yatırma işlemi yapabilir ve sizde anında % 15 promosyonu kapabilirsiniz.

Ayrıca ecopayz ile para yatırma işleminde de %5 anında ekstra promosyon alabilirsiniz. Buda sizin için çok büyük bir avantaj sağlamaktadır.  Genel olarak baktığımız ‘da bu promosyonlar son derece yeterlidir. Bu promosyonlardan kullanıcılar oldukça önem teşkil etmektedir.

Kazandıran Para Yatırma Bonusları!

Youwin bünyesinde her gün yapacağınız ödemelere bonus var!

Eğer gün içerisinde Cepbank veya Banka Havalesi ile ödeme yaparsanız, %15 değerinde bir yatırım bonusu sizlere verilecektir. %15 değerindeki bu promosyondan maksimum 2000 TL yarar sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Ecopayz veya Astropay Kart ile ödeme gerçekleştirirseniz, bu seçeneklere de her gün %15 değerinde bir para yatırma bonusu veriliyor ve %15’lik bonustan da en fazla 3000 TL kazanç elde edebiliyorsunuz.

Bakın buradaki bilgilerimiz kesinlikle net bilgiler değildir firma istediği zaman bonus konusunda değişiklik yapabilmektedir. Bu nedenden dolayı her zaman sitenin kampanya bölümünü takip etmeniz gerekmektedir.  Şuanda en güncel kampanyaları yukarıda sizler için listelediğimiz şekildedir.